Nagrzewnice Gdańsk
Osuszanie budynków Gdańsk. Wynajem osuszaczy Gdańsk
Bezpłatny dojazd i pomiary wilgotności

WYNAJEM NAGRZEWNIC

Oferujemy wynajem nagrzewnic elektrycznych, gazowych oraz olejowych. Pomagamy dobrać optymalny sposób ogrzewania Twoich pomieszczeń. Szeroka gama naszych nagrzewnic zapewni Państwu efektywne rozwiązanie bez względu na rodzaj pomieszczenia i jego metraż. Ogrzejemy każde pomieszczenie począwszy od małego biura do wilelkopowierzchniowego magazynu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej wypożyczalni nagrzewnic.

  • Nagrzewnice olejowe 20-80kW

Nagrzewnice olejowe z odprowadzeniem spalin wyposażone są w wymiennik ciepła, umożliwiają rozdzielenie produktów spalania od ogrzanego powietrza. Do pomieszczenia uchodzi więc strumień czystego, gorącego powietrza, a spaliny wyprowadzane są na zewnątrz. Wysoka wydajność oraz możliwość podłączenia termostatu sprzyjają wszechstronnemu zastosowaniu tych urządzeń. Nagrzewnice olejowe działają na olej opałowy lub napędowy zapewniając szybki wzrost temperatury. Wentylator umieszczony z tyłu nagrzewnicy pcha powietrze wokół komory spalania zapewniając jego natychmiastowe ogrzanie. Nagrzewnice olejowe mają niezwykle szerokie zastosowanie w fabrykach, magazynach, halach sportowych, rampach załadunkowych, obiektach rolnych, garażach, na budowach (ogrzewanie i suszenie) oraz wszędzie tam, gdzie punktowe źródło ciepła jest potrzebne natychmiast. Nagrzewnice olejowe są wykonane niezwykle solidnie, zapewniając wysoką jakość i trwałość w najtrudniejszych warunkach pracy. Wentylacja pomieszczenia jest niezbędna, aby zapewnić odpowiednią ilość tlenu do spalania.

Nagrzewnica
olejowa Trotec IDE 20 D (bez komina)
Nagrzewnica
olejowa Trotec IDE 50 D (bez komina)
Nagrzewnica
olejowa Trotec IDE 50 (z kominem)
Nagrzewnica
olejowa Trotec IDE 80 (z kominem)
Nagrzewnica olejowa Trotec IDE 20 D (bez komina)
Nagrzewnica olejowa Trotec IDE 50 D (bez komina)
Nagrzewnica olejowa Trotec IDE 50 (z kominem)
Nagrzewnica olejowa Trotec IDE 80 (z kominem)

Zastosowanie nagrzewnic olejowych:
– magazyny, budowy, remonty, surowe ściany, rolnictwo, hale produkcyjne, warsztaty, itp. (wymagana dobra wentylacja pomieszczenia).

Pełna oferta wynajmu nagrzewnic olejowych

  • Nagrzewnice gazowe 16-103kW

Nagrzewnice gazowe działają przy użyciu paliwa jakim jest gaz propan lub propan-butan. Nagrzewnice gazowe w szybkim tempie nagrzewają powietrze przepływające przez urządzenie, które za pomocą wentylatora rozprowadzane jest po całym pomieszczeniu. Nagrzewnice gazowe to regulowana moc cieplna, gotowość operacyjna, znakomita mobilność, prostota obsługi i konserwacji, nie nagrzewająca się obudowa. Nagrzewnice gazowe mogą być stosowane w dobrze wentylowanych pomieszczeniach zamkniętych jak i na otwartej przestrzeni. Nagrzewnice gazowe znajdują zastosowanie w rolnictwie, ogrodnictwie, przemyśle oraz w budownictwie zarówno podczas dużych inwestycji, jak i drobnych remontów. Wentylacja pomieszczenia jest niezbędna, aby zapewnić odpowiednią ilość tlenu do spalania.

Nagrzewnica
Master BLP 17 M
Nagrzewnica
Master BLP 33 M
Nagrzewnica
Master BLP 73 M
Nagrzewnica
Master BLP 103 M
Nagrzewnica Master BLP 17 M
Nagrzewnica Master BLP 33 M
Nagrzewnica Master BLP 73 M
Nagrzewnica Master BLP 103 M

Zastosowanie nagrzewnic gazowych:
– rolnictwo, ogrodnictwo, przemysł, budowy, remonty (z zapewnieniem wentylacji pomieszczeń).

Pełna oferta wynajmu nagrzewnic gazowych

  • Nagrzewnice elektryczne 3,3-22kW

Nagrzewnice elektryczne idealnie nadają się do ogrzewania małych oraz średnich pomieszczeń, w zależności od mocy nagrzewnicy. Nagrzewnice elektryczne mogą być używane do ogrzewania mieszkań prywatnych a także w budownictwie, usługach, przemyśle i rolnictwie. Nagrzewnice elektryczne nie zużywają tlenu, nie wymagają dostaw paliwa, są bezpieczne i czyste, przystosowane do pracy ciągłej i łatwo przenośne. Nagrzewnice elektryczne skutecznie ogrzewają następujące pomieszczenia: mieszkania, domy, warsztaty, sklepy, domy letniskowe, magazyny, lokale gastronomiczne, lokale handlowe i usługowe, obiektu użyteczności publicznej, domy jednorodzinne, szklarnie, hale sportowe, zabudowania fabryczne. Ilość oraz moc nagrzewnic należy dopasować do warunków pracy (kubatury oraz temperatury otoczenia).

Nagrzewnica
jednofazowa
Trotec TDS 20
Nagrzewnica
trójfazowa
Trotec TDS 50
Nagrzewnica
trójfazowa
Trotec TDS 75
Nagrzewnica
trójfazowa
Trotec TDS 100
Nagrzewnica Trotec TDS 20
Nagrzewnica Trotec TDS 50
Nagrzewnica Trotec TDS 75
Nagrzewnica Trotec TDS 100

Zastosowanie nagrzewnic elektrycznych:
– zamknięta przestrzeń
– rolnictwo, budownictwo, garaże, sklepy, domy, biura, piwnice, magazyny
– polecane dla malarzy, hydraulików, tynkarzy, płytkarzy itp.

Pełna oferta wynajmu nagrzewnic elektrycznych