O firmie
Osuszanie budynków Gdańsk. Wynajem osuszaczy Gdańsk
Bezpłatny dojazd i pomiary wilgotności


„Nie inwestuj w urządzenia, które wykorzystujesz tylko okazjonalnie.
Zapewniamy wsparcie techniczne do zwalczania wilgoci oraz ogrzewania
w budownictwie, przemyśle oraz w codziennym życiu.
Suche mieszkanie – Profesjonalne osuszanie budynków”

Zajmujemy się osuszaniem budynków oraz wynajmem osuszaczy i urządzeń wspomagających osuszanie. Posiadamy wydajne osuszacze powietrza, nagrzewnice oraz wentylatory. Ofertę kierujemy do wszystkich, którym zależy na usunięciu wilgoci w budynkach, niezależnie od powodu jej wystąpienia. Strategię firmy opieramy nie tylko na konkurencyjnych cenach, ale i na profesjonalnej obsłudze przed i po sprzedażowej. Poza usługą wypożyczalni oferujemy również osuszanie budynków z wilgoci technologicznej, osuszanie po zalaniu oraz regulację wilgotności w przemyśle.

Najważniejsze atuty wypożyczalni Suche Mieszkanie:
Wynajem osuszaczy bez zbędnych formalności
Wynajem osuszaczy bez kaucji
Wynajem osuszaczy z dostawą pod wskazany adres

SPRZĘT WYPOŻYCZALNI

Zaplecze sprzętowe wypożyczalni Suche Mieszkanie stanowią wyłącznie markowe urządzenia renomowanych firm Corroventa, Master, Oasis, Atika, Trotec. Poza osuszaczami posiadamy również dodatkowy osprzęt w postaci pomp ciśnieniowych, separatorów wody, wentylatorów, nagrzewnic, węży odpływowych, zbiorników zewnętrznych, przewodów, rozgałęziaczy. Stale inwestujemy w nowy sprzęt, reagując na potrzeby naszych Klientów. To właśnie wsłuchiwanie się w Państwa potrzeby pozwala udoskonalać ofertę naszej wypożyczalni.

RELACJE Z KLIENTAMI

Nie zostawiamy nikogo sam na sam z problemem wilgoci. Zapewniamy wsparcie techniczne oraz merytoryczne dotyczące osuszania budynków z wszelkiej wilgoci, między innymi z wilgoci technologicznej oraz powstałej wskutek zalania. Doceniamy wszystkich Klientów stosując korzystne warunki finansowania wynajmów, tj. brak kaucji i odroczone terminy płatności oraz rabaty cenowe. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych i do negocjacji cenowych.

DOSTĘPNOŚĆ

Oddziały wypożyczalni Suche Mieszkanie znajdują się w największych miastach Polski, co zapewnia krajowy zasięg usługi. Niezależnie od Państwa lokalizacji dostarczymy zamówione urządzenia w możliwie najkrótszym czasie.

NASZE MARKI
logo RENTAL point
Wynajem osuszaczy powietrza
RENTAL point to wypożyczalnia osuszaczy oraz urządzeń wspomagających osuszanie. Oferujemy wynajem osuszaczy, wentylatorów, dmuchaw oraz nagrzewnic. Dzięki rozwiniętej sieci przedstawicielstw obsługujemy klientów na terenie całej Polski. Zapewniamy darmowy dojazd oraz pomiary wilgotności.

logo Suche Mieszkanie
Osuszanie budynków
Suche Mieszkanie to usługa kompleksowego osuszania budynków z wilgoci technologicznej, osuszania po zalaniu oraz regulacji wilgoci w przemyśle. Jest to usługa skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak również firm i instytucji. Dojazd, wycena oraz pomiary wilgoci są u nas standardem, za który klienci nie ponoszą dodatkowych opłat.

logo Ozonowanie Pomieszczeń
Ozonowanie budynków na trwałe usuwa zapachy w pomieszczeniach, usuwa wirusy, grzyby i inne drobnoustroje. Ozon znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba odświeżenia powietrza. Usługę ozonowania pomieszczeń dedykujemy między innymi hotelom, restauracjom oraz klientom indywidualnym.